Robin SCHONE

robin-schone-2017Robin Schone je americká autorka erotických historických novel. V červenci 1995 byla publikována její první kniha Awaken, My Love. Od té doby byly její knihy přeloženy do několika světových jazyků – francouzštiny, čínštiny, polštiny, němčiny, ruštiny, španělštiny a samozřejmě češtiny. Autorka považuje za své nejlepší dílo Milence, svou nejoblíbenější hrdinku Anne (Milenec) a nejoblíbenějšího hrdinu Gabriela (Gabrielova žena).

Robin potkala svého manžela hned první školní den na univerzitě a o devět let později, v červnu 1975, se vzali. Nyní žijí v Illinois a jejich manželství zůstalo bezdětné.

Webovky můžete navštívit zde.

Robin Schone má nevšední talent k psaní a její knihy jsou nabity erotikou a sexem téměř od první do poslední stránky, jak samy můžete posoudit v následujících u nás publikovaných knihách:

Robin Schone sama o sobě říká, že není příliš plodná autorka, a tak zatím vytvořila 5 novel a na 2 povídkových knihách se podílela (spolu s Bertrice Small, Theou Devine a Susan Johnson):

 • Awaken, My Love
 • The Lady`s Tutor (Učitel lásky)
 • The Lover (Milenec)
 • Gabriel`s Woman (Gabrielova žena)
 • Scandalous Lovers
 • Fascinated (Výchova Lady Lucindy)
 • Captivated (Extáze)

pozn. Renka: Doufám, že nás Ikar co nejdřív poctí také její prvotinou Awaken, My Love. Jsem na ni docela zvědavá. Jinak literatura je to opravdu hodně erotická, takže rodičové, myslete na to. 😉 😳

(zdroj obrázku http://www.robinschone.net/)

O autorovi: arlene (340 článků)

Po Renče a Jahu jsem i já rozšířila přispěvatelský tým RČK a zpočátku recenzovala zejména historické romance z Anglie, Ameriky či Austrálie 19. století. Po nějakém čase jsem zabrousila i do četby romancí, kde se cestovalo v čase a do četby "upířin". Ale klasická romantika z 19. století je stejně má nejoblíbenější.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala arlene dne 12.6.2007 v 22:14 a je zařazený do rubriky SCHONE Robin *AUTORKY(ři) knížek. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “Robin SCHONE”

 1. karol podotýká:

  Myslím, že ještě nevyšla. Četla jsem ji v aj a připadala mi poněkud zvláštní – s prvky nadpřirozena…čekala jsem trošku něco jiného

 2. Elis podotýká:

  Nevíte jestli už vyšla Awaken, My Love? 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*