PIRÁTOVA MILENKA

Shannon DRAKE

V originále A PIRATE’S PLEASURE,

vydalo Domino 2003.

Drake: Pirátova milenka

Anotace (www.almanachlabyrint.cz):

Skye měla zářivě zlaté vlasy, podmanivé azurové oči – a nedozírnou cenu, protože byla snoubenkou zámožného muže. Svého nastávajícího však nikdy neviděla, a proto se vypravila za ním do Ameriky, aby mu do očí sdělila, že o svazek z rozumu nestojí. Její loď však přepadl proslulý pirát přezdívaný Stříbrný jestřáb. Skye zuřila a rozhodla se drzého piráta zničit, i kdyby za to měla tvrdě zaplatit… Stříbrný jestřáb si přísahal, že zlatovlasou krasavici zkrotí a přinutí ji, aby začala toužit po jeho vášnivém objetí. Podle zákonů moře mu patřila a on byl odhodlán přimět svou kořist, aby se z vlastní vůle stala pirátovou milenkou…

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen:

Pokud máte zálibu v příbězích o pirátech, možná vás knížka zaujme. Mně se prostě nelíbila, nemůžu si pomoci.

Ani jeden z hlavních hrdinů mi nijak nepřirostl k srdci. Stříbrný Jestřáb a Roc Cameron jsou arogantní despotičtí samci, kteří chtějí od své ženy všechno, ale na oplátku nedají skoro nic. To, co provedli Skye, bylo opravdu ošklivé. Skye je zase nebezpečná sama sobě a všem, co ji chtějí chránit, ovšem nepřátelům pomáhá ze všech sil svojí zbrklostí a s prominutím – pitomostí. No, nakonec si asi všichni zúčastnění zasloužili sebe navzájem.

Pointu příběhu vám neřeknu, i když modří už vědí, autorka ji čtenářům vyjevuje až v kapitole 14. A samotná Skye se ji dozví ještě později.

Hrdinové si spolu rozumí prakticky jen v posteli a já si takhle teda romantickou lásku nepředstavuji. Navíc hrdinům neustále hrozí smrtelné nebezpečí, Skye sama neví, zda chce radši zemřít, nebo žít bez svého milovaného, anebo žít či nežít bez svého otce… Na moje ubohé slabé nervy toho bylo až moc.

A v anotaci jsou tak trochu bláboly, protože Skye se „drzého piráta“ zničit rozhodně nerozhodne.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,30 (57 x)
Loading...

15 komentářů u „PIRÁTOVA MILENKA

  1. S.Drake mám ráda, ale tenhle příběh byl úplně pitomej. A hlavní hrdinka asi slepá nebo duševně méněcenná, když se nechala zblbnout nalepovacím vousem.

  2. Gaia: Já už mám přečtenou téměř celou tvorbu S. Drake a musím s tebou souhlasit…

  3. Tahle ženská umí psát opravdu poutavě. Vždycky se tak začtu, že nevim kdy mám přestat. Už sem od ní přečetla dobrých deset knížek a pořád mě to baví. Myslím, že Pirátova milenka je docela povedenej příběh plnej lásky a emocí….ale úplně nej best román od Shannon je Peklo a ráj (doporučuju).

  4. S.D. píše skvěle, ale vadí mě ty věčně utíkající a odolávající hrdé hrdinky. Všeho moc škodí, později už to bývá dost trapné. Jinak je ale nápaditá a čtivá.

  5. jééé piráti jsou také moje gusto, ale musím říci, že mi Skye přišla jako nána, když zvažovala zda raději zemře v rukou smradlavého hrdlořeza nebo stráví noc v posteli s Jestřábem,….zatím sem na 12 kapitole a sem zvědavá jak se Skye zachová až to všechno praskne….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..