KOŘIST

Julie GARWOOD

V originále THE PRIZE,

vydalo Oldag 1999.

Garwood: KořistGarwood: Kořist 3. vyd.Anotace (www.oldag.cz ):

Krátce po vítězství Normanů v čele s Vilémem Dobyvatelem je krásná saská šlechtična Nicholaa nucena vybrat si mezi normanskými dobyvateli svého ženicha. Podvoluje se příkazu krále a volí drsného Royce, zároveň však využívá veškerý svůj důvtip a lest k tomu, aby svého muže klamala. Brzy se však ocitá mezi dvěma ohni: na jedné straně stojí její šlechetný, obětavý a milující manžel, na druhé straně bratr, který vede saské rebelanty v boji proti vítězným Normanům. A ona se musí rozhodnout…

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Krása, původně jsem chtěla dát jen čtyři hvězdy, protože tu autorka použila svoje oblíbené klišé, ale hrozně jsem si četbu užívala, takže proč nedat plný počet?

Nicholaa se rozhodne velmi záhy, i když její bratr Thurston jí to trošku komplikuje, ale zamiluje se do správného muže. A on samozřejmě do ní, protože je to pohádka pro dospělé.

Byla jsem trochu nespokojená, že Royce si většinou prosadil své, no to víte, sama jsem tvrdohlavec, ale nebojte, ono se to srovná.

Nicholaa je krásně naivní, a mezi námi, její drahý Royce do manželství také vstupuje s poněkud zkreslenými představami. Oba se musí naučit respektovat toho druhého, ale odměna pak stojí za to. Koneckonců, jeden druhého ochrání před celým světem.

Čtěte.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,57 (162 x)
Loading...
O autorovi: Renka (512 článků)

To já jsem před lety založila blog Renčina červená knihovna. Jsem administrátorka a zároveň autorka recenzí. Nejraději mám historické romance, nejlépe z regentské Anglie, ale nepohrdnu ani tvrdými skotskými válečníky na bujných ořích. Čtu ale téměř všechno.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala Renka dne 29.7.2007 v 18:12 a je zařazený do rubriky GARWOOD Julie *Doba rytířů. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “KOŘIST”

  1. Zuzka podotýká:

    Knížka se četla celkem dobře, ale chyběl mi zde více rozepsaný konec. Jak vlastně dopadl Thurston? – Škoda, že nemá vlastní příběh…
    Docela mě, ale pobavily zkreslené představy hlavních hrdinů o manželství…
    Knížce dávám tři hvězdičky…

  2. Snilek podotýká:

    K této knížce jsem se vracela dvakrát. Poprvé jsem jí po pár stránkách odložila, protože mě nechytla ale byla to chyba. Přes pomalejší začátek mě děj dostal, Royce byl úžasný jak se snažil vyřezat novou figurku .. doporučuji 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*