Thea DEVINE

devine-thea.jpgThea Devine je považována a často také označována za královnu erotické romance. Na kontě má více než 18 historických romancí a je autorkou čtyř erotických novel a taktéž několika erotických romancí ze současnosti.

Thea žije a pracuje v Connecticutu, léto tráví v Maine. Je více než 36 let vdaná a se svým manželem Johnem mají dva, dnes již odrostlé, syny. Mezi další členy její domácnosti patří i dvě kočky se jmény Charlotte a Emily Bronteovy a dva psi Midgie a Maggie.

U nás z jejích knih zatím vyšlo:

(zdroj vč. obrázku www.theadevine.com)

O autorovi: arlene (339 článků)

Po Renče a Jahu jsem i já rozšířila přispěvatelský tým RČK a zpočátku recenzovala zejména historické romance z Anglie, Ameriky či Austrálie 19. století. Po nějakém čase jsem zabrousila i do četby romancí, kde se cestovalo v čase a do četby "upířin". Ale klasická romantika z 19. století je stejně má nejoblíbenější.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala arlene dne 11.11.2007 v 23:37 a je zařazený do rubriky DEVINE Thea *AUTORKY(ři) knížek. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*