… PROTOŽE JSI MÁ

Lisa KLEYPAS

V originále BECAUSE YOU’RE MINE,

vydalo Domino 2007.

Kleypas: ...protože jsi má

Anotace

(zdroj vč. obr. Domino)

Londýn, podzim 1833.

Mladá a nespoutaná Madeline Matthewsová se má provdat za stárnoucího chlípného lorda. Jí se ta vyhlídka ovšem příčí natolik, že je ochotna sama sebe společensky znemožnit, jen aby si ji hrdý snoubenec odmítl vzít. Svůj odvážný plán hodlá Madeline uskutečnit za přispění Logana Scotta, slavného herce a proslulého lamače dívčích srdcí.
Logan je živoucí legendou na divadelních prknech i v dámských ložnicích. Svou svobodu pečlivě střeží: ví totiž, že je nedílnou součástí jeho úspěchu. Pak se ale na zkoušce náhle zjeví neznámá dívka… Do divadelního světa, plného pozlátka a přetvářky, očividně nepatří, ale to hravě vyváží její krása a šarm. Všichni divadelníci jsou jí okouzlení – pouze Logan nijak neskrývá svou nevraživost.
Dokáže ho zoufalá Madeline přimět, aby potlačil bolest z dávného zklamání a přestal se bránit lásce? A bude Logan ochoten sejmout masku, pod níž před celým světem skrývá svou skutečnou osobnost?

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a půl

Jsem trošku zklamaná. Nějak jsem se do toho nemohla ponořit.

Jinak v kostce: Maddy v lyceu uvidí plakát Logana Scotta a rozhodne se, že to je ten pravý který ji připraví o věneček, a tím ji zbaví nutnosti provdat se za hnusáka lorda Cliftona. Logan se ale brání. Nevinné ďouče ho natolik přitahuje, že pro ni radši nemá ani půl dobrého slova. Jenže pak Maddy přijde na pomoc chřipka a obě společně Loganův odpor zlomí. Oba si uvědomí, že to druhého velmi milují. V tu chvíli ovšem zasáhne nelítostný osud v podobě dívčina rodiče, což zase pro změnu zlomí Loganovo srdce.

No a pak se to musí nějak napravit. A o tom to je. Taky tu najdeme ztracená děcka a levobočky, touhu po pomstě, oživlé mrtvoly a střelné zbraně. Zbytek v nebesky modré knížce čeká na vás.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,48 (109 x)
Loading...

19 komentářů u „… PROTOŽE JSI MÁ

 1. Podle mne, se tady ukazuje, jak je nebezpečné dráždit křehké mužské ego…… Jedna „chybička“ a oni by kvůli ní rozpoutali peklo na zemi. Maddy se snažila ze všech sil napravit to, co způsobila, jak „chudáčkovi“ ublížila ale on ji prostě musel trestat tak dlouho, dokud si neuvědomil, že by ji mohl ztratit. Škoda, že to bylo až na konci. Docela ráda bych si četla, jak ti dva spolu v ideálním prostředí žili 😀 ale to by nebyla Kleypaska, kdyby to dopustila. 🙂
  Jinak Za Maddynu statečnost 5* za Jimmiho nesnesitelnost a nadutost 2* odečítám 😀

 2. Tak zase Kleypas a zase 4 hvězdy 😀 Mám pro ni prostě slabost. Moc se mi líbilo neobvyklé divadelní prostředí.

 3. Mě se líbila moc. Ale já mám ráda příběhy s miminky.
  Je pravda, že kdyby se tam ti „nacucanci“ neobjevili, byl by příběh uvěřitelnější a Loganovo trucování bylo trochu zdlouhavý, taky moc nemusím, když někdo někoho trestá sexem. Ale Maddy byla super, nějak mi padla do noty i když jsem se zpočátku bála, co to bude za rozmazlenku, ale byla moc hodná a přitom silná. Moc moc fajn. Mám po přečtení v dušičce takovej hezkej hřejivej pocit. Asi se jdu tulit… (O:

 4. Dala bych 3 a půl *, ale protože to nejde, tak zaokrouhluju nahoru. Příběh se mi líbil o něco víc než „Najdu si tě“, akorát hlavní postavy mohly být trochu víc prokreslené………tak nějak jim „něco“ chybělo. Ale četlo se to hezky.

 5. Byla sem dost sklamaná, od této autorky jsem četla Jen ve tvém náručí a nemohla sem ji vynachválit a pak mi přijde do ruky toto 🙁 první půlka jakš takš ale co se druhé týče, četla sem ji jen proto abych to dočetla 🙂

 6. líbilo se a docela dost, hlavně první část, která mohla být rozhodně delší. jen dvě poznámky – na to, že měl Logan být super svůdník a cynik, se zamiloval dost rychle – a pak, stejně jako danny, se mi to jeho trucování zdálo dost dlouhý, přehnaný a poněkud neopodstatněný – celkově mi postava Logana nepřišla dostatečně propracovaná (narozdíl např. od typově podobné postavy Dereka Cravena)

 7. …protože jsi má se mi moc líbilo, cynik Logan mě překvapil, ale přesto jsem měla pocit že příběhu něco chybí. Dávám 4*. Zajímal by mě příběh Andrewa, ale pochybuju že to vyjde v u nás. No, Amazon to jistí 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..