VÍC NEŽ POKUŠENÍ

Stephanie LAURENS

v originále BEYOND SEDUCTION

vydalo Baronet, 2010

vic-nez-pokuseni-laurensAnglie, Cornwall, 1816

Anotace:

Gervase Tregarth, šestý hrabě z Crowhurstu, ve chvíli furiantské nezodpovědnosti prohlásí, že se ožení s první vhodnou ženou, která překročí jeho práh. Uzavřen na zámku svých předků nepředpokládá, že by se mohl do takové situace dostat. Potkává však přitažlivou sousedku, Madelaine Gascoineovou. Léta strávená v tajné službě naučila Gervase, že je třeba vždy mít zadní vrátka. Neožení se s Madelaine, pokud si v čemkoli nebudou rozumět. A to je třeba prověřit, proto naláká krásnou sousedku také do své náruče.

Hodnocení:  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak. Jako v předchozích dílech série, i tady mladý šlechtic, který je na ženění, se moc ženit nechce. Ale nakonec zjistí, že se ženit chce, a udělá pro to úplně všechno na světě, protože jeho vyvolená o takové prkotiny a podružnosti nemá zájem. A přitom se do toho také zamíchá zrádce z války s Francií, kterého zatím nepříliš úspěšně stíhají všichni členové klubu Bastion.

Tentokrát tu máme dva mladé členy smetánky, a každý z nich má na starost tři sourozence opačného pohlaví. Gervase se stará o tři ztřeštěné sestry, které ho kvůli absurdnímu strachu z londýnských potenciálních nevěst přinutí, aby jim slíbil, že si vybere nevěstu z okolí. Madelaine má zase na povel tři mladší bratry, a správu jejich majetku. Tudíž je z ní takový babochlap. Kvůli tomu, že zastává místo hlavy rodiny, neodvažují se k ní muži vzhlédnout jako k mladé ženě. No a její sourozenci se zase věnují hledání ukrytých pirátských pokladů.

První, kdo se odváží podívat se Madelaine jinak, je samozřejmě Gervase. A aby to neměli tak jednoduché, tak se omylem připletou do cesty zájmům odporného padoucha. Podaří se konečně čapnout Dalzielovu Nemesis?

Ačkoliv je kniha v duchu předchozích, a nebo právě proto, trochu jsem se nudila. Gervaise mi přišel už příliš poddajný a tvárný. Prostě si od všech těch ženských nechal zasahovat a kecat do života až příliš. Za mě průměr.

(zdroj anotace a obrázku: Baronet)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,33 (9 x)
Loading...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..