MUŽ SE STŘÍBRNÝMA OČIMA

2. část série Saxtonovi - M. Cameron

Melissa CAMERON

vydal Alpress 2009

muz-se-stribrnymaSoučasnost, USA

Anotace:

Televizní moderátorka Jordan už překonala krizi ve vztahu se svým manželem, známým fotografem Benjaminem, a těší se na příchod prvního potomka. Jenomže v Hollywoodu je rodinné štěstí přelétavé. Benjamina si vyhlídla mladá ambiciózní herečka, která se přes jeho postel hodlá dostat do věhlasných filmových ateliérů. Těhotnou Jordan čeká další těžká zkouška…

Hodnocení:  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Muž se stříbrnýma očima začíná  poté, co Půlnoc ve městě andělů skončila.

Po manželské krizi jsou Benjamin a Jordan opět spolu a prožívají „druhé líbánky.“ Jordan se těší na příchod potomka a Ben si hledá novou práci. K tomu všemu se přidává stěhování do nového domu, kde v opuštěné kůlně žije stará (a trochu trhlá) Gussie. Jordanin neodbytný fanoušek stále uniká dopadení. Klid a štěstí u Saxtonů netrvá dlouho, protože Ben pracovně cestuje do Británie, kde mu cestu zkříží ambiciozní herečka.

Ač se na první pohled (z anotace) zdá, že se příběh bude točit kolem Jordan, tak to není úplně pravda. Prostor sice dostávají oba manželé, ale Benjamin přeci jen víc. Televizní moderátorka úspěšného pořadu Půlnoc ve městě andělů buduje kariéru, ale zároveň se připravuje na příchod vysněného potomka. Na miminko se těší i Ben, ale všechno na něho padá. Benjamina postihla krize, ale nejedná se o tu středního věku. Nebo nejen o ni. Možná by mu pomohlo, kdyby se manželce svěřil nebo zaskočil k psychologovi.

Jordan a Ben by se hlavně měli vyhnout lidem, kteří to s nimi myslí dobře. Hlavně hospodyním a starším sestrám, jež by udělaly lépe, kdyby si své nevyžádané rady nechaly pro sebe. Nakonec to byla Benova starší sestra, která ho na večírku seznámila s jednou milou anglickou herečkou, protože si myslela, že její bratr je osamělý… a také mu vnutila rady od místní vědmy.

„Saxtonovic“ hollywoodské manželství se řítí nahoru a dolů. Nikdo není dokonalý a to ani celebrity. Musí se chtít na obou stranách, aby z toho něco bylo. Charaktery Melissy Cameron rozhodně nejsou černé nebo bílé. Čtivý, ale občas trochu smutný příběh.

Proč se kniha jmenuje Muž se stříbrnýma očima? Takové oči má jedna z vedlejších mužských postav, ale zároveň se jedná o název  seriálu.

(Zdroj anotace vč. obrázku Alpress)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno

Loading...

Dále v sérii:« předchozí část série ...

O autorovi: Kometa (111 článků)

Jsem jedna z pozdějších přírůstků na RČK. Čtu velmi pestrý žánrový mix, ale tady se věnuji recenzím na romance ze současnosti, městskou fantasy a paranormální romance. Občas přihodím i erotiku nebo historickou romanci.


Článek napsala Kometa dne 14.9.2013 v 13:09 a je zařazený do rubriky CAMERON Melissa *Amerika *Romance ze současnosti. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*