Spuštěn BAZAR Renčiny červené knihovny!

Milé čtenářky (a čtenáři),

máte velké štěstí, že mám tak strašně hodného a milujícího manžela.

Naprogramoval mi pro vás totiž váš vlastní bazar. V menu jste možná objevily/i novou stránku RENČIN BAZAR. Po kliknutí se ocitnete na jednoduchých inzertních stránkách. Je to zatím betaverze, doufám, že je časem trošku vypilujeme.

Jsou rozdělené na dvě části: nabídky a poptávky. Zvolit mezi nimi můžete jednoduchým kliknutím hned pod reklamním bannerem. A už můžete procházet inzeráty. Nebo inzerovat.

Inzerát zůstane aktivní 14 dní, potom je smazán. Pomocí odkazu, který dostanete v e-mailu, můžete inzerát buď kdykoliv smazat sami, nebo prodloužit o 14 dní. Takže e-mail, který vám po zadání inzerátu přijde, NEMAŽTE.

Kdo používá čtečku RSS, může s její pomocí sledovat nabídku, poptávku nebo obojí. Upozornění: pokud máte čtečku nastavenou tak, že kontroluje obsah RSS kanálu každých pár minut, změňte nastavení!!! Externí poskytovatel tohoto kanálu zabanuje (= znemožní) každý přístup, který je neadekvátně častý (ideálně manuální kontrola kanálu nebo interval po 6 hodinách). Nedoporučuji integrovanou čtečku v IE, podle mě je to paskvil.

Pravidla:

Soukromá inzerce je pro vás zdarma. Jakýkoliv komerční inzerát nebo inzerát, který se netýká knížek, bude smazán bez náhrady.

Za obsah inzerátů nezodpovídám, nemám s nimi nic společného, poskytuji tu pouze zdarma prostor pro vaši inzerci. Takže se všemi reklamacemi se obracejte na autora inzerátu. Pokud ale máte podezření na zneužívání bazaru k nekalým účelům ze strany nějakého inzerenta, napište mi, pokusím se mu zabránit v pokračování.

Nezaručuji bezporuchovost služby, protože není v mých silách bdít nad kvalitou hostingu 🙁 Jen pevně věřím, že k výpadkům a nehodám nebude docházet…

Pro vkládání inzerátu je úplně dole jednoduchý formulář.

– vložíte jméno Autora (max 40 znaků), Název knížky (max 40 znaků), Cenu (číslo nebo slova dohodou, nabídněte atd. – max 10 znaků), svůj E-mail a do dolního formuláře Informace můžete napsat vše, co se do horních chlívečků nevešlo (telefon, upřesňující info o knížce jako je její stav, poškození, konkrétní vydání atd).

– do políčka heslo napište nějaké tajné heslo pro správu inzerátu, rozhodně nedoporučuji používat heslo, které máte pro registraci na RČK, ke svému emailu apod. Také nedoporučuji heslo „heslo“. Heslo si nemusíte pamatovat. Přijde vám potvrzovací e-mail, který Vám umožní:

 1. inzerát kdykoliv ručně smazat
 2. prodloužit zveřejnění inzerátu o dalších 14 dní

– nezadávejte do polí Autor a Název knížky žádný dlouhý seznam. Obě pole mají omezen počet znaků a přebytečné se prostě nezobrazí. Inzeráty jsou koncipované tak, aby byly přehledné a v každém byla jedna knížka. Pokud chcete inzerovat více knížek, máte několik možností:

 1. zadat jméno autora, do pole Název knížky napsat „seznam viz. detail“ nebo něco podobného, a seznam knížek vepsat do pole Informace.
 2. zadat pro jednotlivé knížky jednotlivé inzeráty
 3. vymyslet vlastní řešení
 4. využít jiný bazar 😉

Pokud chcete na nějaký inzerát odpovědět, klikněte v jeho zobrazovacím okýnku na detail. Objeví se vám kontaktní e-mail na osobu, která inzerát vložila, a další informace. Kvůli vaší ochraně před spamboty není email zobrazen v běžné formě. Pokud se dobře podíváte, najdete volbu „Odeslat dotaz inzerentovi“. Po kliknutí na tento odkaz se objeví kontaktní formulář, do kterého vložíte svůj e-mail a vzkaz. Napište do vzkazu i údaje o tom, na který inzerát reagujete. Tyto informace o inzerátu se ke vzkazu automaticky nepřipojují.

Svoje postřehy k bazaru můžete samozřejmě zapsat do komentářů pod tímto článkem.

Článek napsala admin (Renka) dne 25.1.2008 v 11:33 a je zařazený do rubriky Jak sehnat knížku. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “Spuštěn BAZAR Renčiny červené knihovny!”

 1. admin (Renka) podotýká:

  Andreo: A nestačilo by uvést španělskou adresu? Nebo zkusit jiný eshop z knihami… Nebo amazon.es?

 2. andrea podotýká:

  ještě dodávám že mám na mysli pouze eknihy

 3. andrea podotýká:

  Zdravím, nevím zda sem patří můj dotaz, ale přečetla jsem Ztraceného lorda od MJ Putney a moc se mi líbil, proto jsem si chtěla přečíst následující díl a protože angličtina není můj silný článek(někdy to zvládám) ale španělština mě nedělá problém, chtěla jsem si zakoupit knihu na webu casa del libro, kde už jsem je mockrát zakoupila, ale tentokrát koupě nešla provést (šli zakoupit použe některé tituly – většinou ty co už jsou zde dostupné v ČJ) kontaktovala jsme je a podala dotaz proč mi jako nelze prodat eknihu do ČR a bylo mi oznámeno, že kvůli omezení některých vydavatelství???? Prý mohu koupit knihu jen ve španělsku. Dost mě to vyvedlo z míry, tak nějak mi připadalo, že se vracíme o roky zpět a hlavně mě přišlo divné že v minulosti jsem tam mohla nakupovat všechny knihy. Víte někdo o nějakém webu kde se dají koupit knihy v ŠJ? A proč jako nemohu zakoupit ve španělsku??? Za knihy vždy platím nikdy je pokoutně nestahuju ale tohle mě opravdu ale opravdu naštvalo!

 4. Lisa podotýká:

  Děkuji. Už je vše OK.

 5. renka podotýká:

  Liso: Právě jsem zkoušela zadat nový inzerát do nabídky a bez problémů se zobrazil. Domnívám se, že nevyplňujete všechna povinná políčka. Včetně antispamové pojistky, kdy máte do úplně posledního políčka zadat správné číslo.

  Pokud náhodou zadáváte poptávku, je třeba na ni „přepnout“ kliknutím na „Zobrazit poptávky“ nahoře na stránce, aby jste ji viděla.

 6. Lisa podotýká:

  Dobrý den,
  již dvakrát jsem se pokoušela zadat nabídku knížek do bazaru, ale bohužel, nezobrazily se. V čem je problém?
  Děkuji za odpověď. Lisa

 7. vita podotýká:

  Renka: Výměna čile probíhá

 8. renka podotýká:

  Tak jak bazar funguje???

 9. renka podotýká:

  Možná jste si všimli, možná ne, ale při odpovědi na inzerát už není nutné kopírovat a přepisovat slovo „zavináč“.

  Když se dobře podíváte, najdete u detailu inzerátu i volbu „Odeslat dotaz inzerentovi“. Klikněte na něj, otevře se vám formulář, kam zadáte jen Váš e-mail a vzkaz, a pošlete. Doporučuji do vzkazu NAPSAT na jaký inzerát reagujete (jméno knihy, autor). Ke vzkazu se jakékoliv informace o inzerátu automaticky nepřipojují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*