ZAMILOVANÍ ANDĚLÉ

Lauren KATE

v originále FALLEN IN LOVE

vydalo Euromedia Group 2012

kateova-zamilovani-andeleNečekaná. Neopětovaná. Zakázaná. Věčná. Každý má vlastní příběh lásky. 
A díky hře osudu se čtyři pozoruhodné milostné příběhy propojí během jednoho romantického dne svatého Valentina ve středověké Anglii. Miles a Shelby najdou lásku tam, kde by ji čekali nejméně. Roland dostane bolestnou lekci o hledání a ztrátě lásky. Arianne zaplatí za lásku palčivou cenu. A poprvé a naposledy spolu Daniel a Luce stráví noc, která je ve všech ohledech výjimečná. ZAMILOVANÍ ANDĚLÉ jsou plní milostných příběhů… těch, na které všichni čekali. Pravá láska nikdy neříká sbohem…

Hodnocení:  :mrgreen: :mrgreen: a půl

Kniha povídek Zamilovaní andělé vyšla v originále jako dárek pro fanoušky k Valentýnu 2012. U nás se tento kousek objevil na Valentýna 2013. Ačkoli věřím, že kniha byla napsána s dobrým úmyslem, jako taková třešnička na dortu nebo chcete-li tečka za celou andělskou sérií, klidně bych se bez ní obešla. Sto sedmdesát pět stran dlouhý příběh, rozčleněný na čtyři úseky, totiž nepřináší nic nového.

Krátce k příběhům: 

Shelby a Miles mi k sobě nesedí. Autorka je spárovala spíše do počtu, než že by se zde jednalo o nějakou velkou lásku.

Rolandův příběh jsou vlastně jen vzpomínky na jeho první a jedinou lásku. Stejně je na tom i Arianne, jen s tím rozdílem, že ta se zamiluje do démonky. 

Poslední příběh je tradičně Luce a Daniel. Jedinou změnou je to, že tentokrát nám Lucinda neshoří v plamenech (tedy zatím).

Pokud nejste skalním fanouškem andělské série a zkrátka byste nepřekously, že vám tohle dílko chybí v knihovničce, knihu nemůžu s klidným svědomím doporučit k přečtení. Oproti zbývajícím dílům je tohle opravdu slabý odvar.

A ještě něco – Cam se zde objevuje asi tak v pěti větách. Za to má u mě autorka velké, tlusté mínus 😀

Zdroj anotace vč. obrázku bux.cz

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 2,83 (6 x)

Loading...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..