PANENSKÉ HŘÍCHY

Anna RANDOL

v originále SINS OF A VIRGIN

vydalo Baronet, 2013

panenske-hrichy-randolAnotace:

Někdo se chová nepatřičně, někdo skandálně… a někdo jako Madeline Valdanová.
Pro své okolí je Madeline Valdanová skandální kurtizána, které leží u nohou nejžádanější pánové ze společnosti. Nikdo však nezná její šokující tajemství: nikdy nezažila nejintimnější dotek žádného muže. Ohromí tedy společenskou smetánku, když jí sdělí pravdu… a vyhlásí aukci: odevzdá své panenství nejvyšší nabídce.
Hezký a disciplinovaný Gabriel Huntford ví, že nejlépe stráví svůj čas honbou za zločinci v nejtemnějších koutech Londýna. Jako detektiv, vyšetřující smrt své sestry, nijak netouží zúčastnit se s naparovačnými londýnskými hejsky této soutěže, když má na krku důležitější úkoly.
Teď ho však pátrání vede k jednomu z Madelininých „nápadníků,“ a tak souhlasí s tím, že této hříšné ženě pomůže. To, co začíná jako obchodní ujednání, se však promění v něco většího… a láska rozkvete s vášní, jakou nikdo neočekával.

Hodnocení:  :mrgreen: :mrgreen: , ale s bídou

S tímhle příběhem jsem měla velký problém kvůli uvěřitelnosti. Deset let špionka, která prošla Newgate, zajetím a rukama nespočtu mužů, a panna? Tvrdá manipulátorka, a náhle něžná jako jehně? Jasně, láska lidi mění, ale i tak jim zachovává určitou osobnostní integritu.Veřejná dražba panenství, a Madeline i Gabriel pak nemuseli chodit kanálem?  Atd., atd., atd.

A těch padouchů, až oči přecházejí… Jako by si Anna Randol nemohla vybrat.

Pravdou je, že vám ale zamotá hlavu tak, že až do konce možná nebudete tušit, kdo je ten hlavní prevít, což může být vnímáno plus, pokud jste chtěli číst detektivku.

Tohle se podle mě spíš nepovedlo. Autorka asi umí psát, ale nesedly jsme si do noty v zápletce ani s hlavními hrdiny.

Ale nezoufám, zdá se, že je to začátek série, a vzhledem k tomu, že hrdinové dvou dalších knih budou muži, tak to možná nebude tolik odtržené od reality.

(Zdroj anotace a obrázku: Baronet)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 3,75 (8 x)
Loading... Dále v sérii: ... další část série »
O autorovi: Renka (512 článků)

To já jsem před lety založila blog Renčina červená knihovna. Jsem administrátorka a zároveň autorka recenzí. Nejraději mám historické romance, nejlépe z regentské Anglie, ale nepohrdnu ani tvrdými skotskými válečníky na bujných ořích. Čtu ale téměř všechno.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala Renka dne 25.9.2013 v 9:15 a je zařazený do rubriky RANDOL Anna *Regentská Anglie. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Komentář k článku “PANENSKÉ HŘÍCHY”

  1. elgyn podotýká:

    Zařadila se mezi moje oblíbené autorky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*