soutěž Romantický podzim s DOMINEM

Milí čtenáři,

nakladatelství  DOMINO a Renčina červená knihovna pro vás připravili soutěž, která bude probíhat celý podzim, konkrétně do 4.12.2013.

ban_podzim_domino

Jaké jsou ceny?

1) Každý týden bude možné slevu v eshopu na všechny knihy vydavatelství DOMINO, ve výši dalších 15% , to je dohromady skoro 1/4 sleva z knihkupecké ceny! Celkem bude 9 kol:

 1. – od 3.10., kdy vychází Milenci a dámy
 2. – od 9.10., kdy vychází  Co je tvoje, je i moje
 3. – od 16.10., kdy vychází Sukuba 6 
 4. – od 23.10., kdy vychází  Zdráhavá Julie
 5. – od 30.10., kdy vychází  Gentlemanovy tajné touhy a zároveň Moře klidu
 6. – od 6.11., kdy vychází Život té druhé
 7. – od 13.11., kdy vychází Průvodce dámy nepřístojným chováním
 8. – od 20.11., kdy nevychází nic z romantiky, ale za týden vyjde Tajemství Elly a Michaela
 9. – od 27.11., kdy vychází Všechna jeho přání od C C Gibbs

2) Paralelně bude probíhat celopodzimní soutěž o celý balík knih, takže šťastný výherce si nebude muset lámat hlavu s vánočními dárky (zejména pro něžnější polovinu příbuzenstva), a nebo si všechno může nechat pod stromeček pro sebe. A takový výherce si rozbalí:

 • Všechny jeho touhy
 • Kam patříme
 • Co je tvoje, je i moje
 • Život té druhé
 • Tvůj svůdný dotek
 • Výtečník v jejím loži
 • Milenci a dámy
 • Zdráhavá Julie
 • Gentlemanovy tajné touhy
 • Průvodce dámy nepřístojným chováním
 • Indigové kouzlo
 • Sukuba 6: Odhalená
 • Moře klidu
 • Tajemství Elly a Michaela
 • Všechna jeho přání

Jaká jsou pravidla?

Pravidla pro týdenní soutěže:

 1. Začínáme dnes 3.10.2013. První kolo bude trošku zkrácené, protože bude končit 23:59 dne 8.10.2013, na ostatní kola budete mít vždy 156 hodin. Soutěž začíná vždy ve středu ve 12:00 (kromě zmiňované výjimky), končí ve 23:59 dne, předcházejícího začátku dalšího kola (tedy následující úterý po začátku soutěžního kola).
 2. Bude zveřejněna soutěžní otázka, odpověď je potřeba správně napsat jako heslo u speciálního článku pro odpověď a zanechat komentář s požadovanými údaji. Pořadí Vašeho komentáře po skončení soutěže se stává Vaším hracím číslem, které bude losováno za pomoci http://www.random.org/sequences/.
 3. Z tohoto důvodu vkládejte pouze jeden soutěžní komentář, pokud jich vložíte více, budete diskvalifikováni. V případě vylosování Vašeho číslo komentáře to znamená, že výhru získá číslo, vylosované za Vámi.
 4. Hesla můžete zkoušet různá a více než jednou, pokud bude vaše odpověď nesprávná, článek se prostě neotevře a nebudete moci zanechat soutěžní komentář.
 5. Téměř všechny odpovědi je možné nalézt na stránkách www.dominoknihy.cz
 6. Ještě upozornění. Můžete se stát, pokud nejste registrováni na RČK, nebo jste ještě nikdy nepsali na RČK komentář, že se váš komentář nezobrazí hned po vložení. Takový komentář musíme manuálně vytáhnout ze spamfiltru nebo jej schválit, což nějakou dobu potrvá. Ale nemusíte se bát, že tím přijdete o výhru. Takovéto komentáře jsou platné a zůstává u nich čas jejich vložení, nikoliv čas, kdy byly schváleny. Může se ale změnit číslo komentáře, takže oficiální hrací číslo získáte až po uzavření soutěže. Každopádně doporučujeme udělat si registraci na RČK a to z toho důvodu, že při vkládání komentáře nejste nuceni vyplňovat protispamovou ochranu.
 7. Po otevření speciálního článku správným heslem budete vyzváni  k zanechání svého křestního jména a obce, ve které bydlíte v komentářích. Prosím, nevpisujte do textu komentáře  citlivé údaje jako příjmení, email nebo adresu apod. S výherci se spojíme na základě emailu, uvedeného v hlavičce komentáře (tento email se nezveřejňuje, a je nutné ho naopak uvést, a to ve správném tvaru, takže před odesláním doporučuji kontrolu!).
 8. Není dovoleno sdělovat výherní heslo/hesla jiné osobě. Pokud některé heslo někdo zveřejní v komentáři kdekoliv na RČK, bude ze soutěže diskvalifikován.Účastí v soutěži a zanecháním svého komentáře u soutěžních článků souhlasíte s použitím vašich osobních údajů pro účely soutěže a expedice výhry k vám. Účastí v soutěži také bezvýhradně souhlasíte s pravidly soutěže. Omezení – důležité: Výhru je možné doručit na adresu v České republice nebo na Slovensku. Bohužel, soutěže se nemohou zúčastnit přispívající na RČK s přístupem „redaktor“ a vyšším, tj. já a Arlene (promiň, Arlene), a zaměstnanci nakladatelství DOMINO.
 9. Pokyny pro vkládání hesla: heslo může být i víceslovné, oddělené mezerami, předložkami či spojkami. Také je tzv. key sensitive, tedy je nutné rozlišovat velká a malá písmena, a to v souladu pravidly pravopisu.
 10. Výhrou je sleva v eshopu RČK.

Pravidla hlavní soutěže, probíhající celý podzim:

 1. Úkolem je v průběhu 9. kol získat písmena, která vám dohromady dají jednu tajenku – víceslovný citát. Písmena získáte prolomením hesel v jednotlivých týdenních soutěžích. Těch se nemusíte zúčastnit zanecháním komentáře, ale soutěžní články je třeba odemknout, abyste získali písmena do tajenky. Tento citát (tajenku) je potřeba celý správně vložit do speciálního článku pro odpovědi jako heslo, po jeho odemknutí pak můžete vložit svůj soutěžní komentář. Tajenku je možné i uhádnout.
 2. Dále platí stejná pravidla (viz. 1. až 9.), jako u týdenních soutěží.
 3. Neplatí pravidlo č. 10, protože výhrou je výše uvedený balíček knih z vydavatelství. Ještě jednou pro přesnost, hlavní soutěž končí v 23:59 dne 3.12.2013. Hlavní výherce bude zveřejněn během následujícího dne. !!!Kvůli zpoždění při zveřejnění poslední otázky se konec soutěže posouvá o dvě a půl hodiny, tedy až do 02:30 h dne 4.12.2013!!!

Hodně štěstí!

Máte-li otázky, komentáře jsou vám k dispozici.

odkazy:

1. kolo soutěže (od 3.10.) – otázkaodpověď

2. kolo soutěže (od 9.10.) – otázkaodpověď

3. kolo soutěže (od 16.10.) – otázkaodpověď

4. kolo soutěže (od 23.10.) – otázka odpověď

5. kolo soutěže (od 30.10.) – otázkaodpověď

6. kolo soutěže (od 6.11.) – otázkaodpověď

7. kolo soutěže (od 13.11.) – otázkaodpověď

8. kolo soutěže (od 20.11.) – otázkaodpověď

9. kolo soutěže (od 27.11.) – otázkaodpověď

Kam vložit tajenku, až ji budu mít celou? Nebo když ji chci zkusit hádat? – TAJENKA

Dodatečné pokyny pro vkládání hesel:

Heslo nemusí být pouze jedno slovo, heslem je ODPOVĚĎ na položenou otázku. Nebojte se používat předložky, spojky, mezery, velká a malá písmena (tam kde patří), a pamatujte si, že číslo jde napsat více způsoby, nejen číslicí. Ještě jednou připomínám, že většinu odpovědí lze najít na stránkách www.dominoknihy.cz

 

 

12 komentářů u „soutěž Romantický podzim s DOMINEM

 1. Gratulace výherkyni a díky za soutěž, bylo to fajn. Jen bych možná příště navrhovala takový maxibalík knih rozdělit třeba na 2-3 menší, bylo by pak více cen (když se tady dříve soutěžívalo i o jedinou knihu…) :o)

 2. Tramtadadáááá!
  Je to tady.

  A teď jste napjatí, kdo vyhrál hlavní cenu, tedy úžasný balíček knih z produkce Domina za celý podzim (a kus léta a zimy 😉 )

  O hlavní cenu vás soutěžilo celkem 39, ale ve všech jednotlivých kolech to bylo celkem 363 soutěžících. Dostala jsem i pár nešťastných emailů, že zadáváte správné heslo, ale článek se nechce odemknout. Všechny tyto stížnosti jsem je prověřila, a bohužel, nebylo to správné heslo, i když někdy bylo zatraceně blízko…

  Takže chcete znát výherce? Třeba se tu objeví zrovna vaše soutěžní číslo… Já už to vím, ale je čas přestat Vás napínat a říct, že absolutním vítězem je:

  === Hana z Poličky ===
  soutěžní číslo: 5

  Hani/Maxie, moc gratuluji!

  Všem ostatním velmi děkuji za účast v soutěži, doufám, že vás soutěž bavila a líbila se. A vy, co jste vyhráli v jednotlivých kolech, nezapomeňte si včas svou výhru vybrat, myslím, že není a tak k zahození.

  Výherní listina:
  http://www.cervenaknihovna.com/wp-content/uploads/random-tajenka-podzim.pdf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..