ZAKÁZANÉ RADOSTI

2. část série Radosti - B. Small

Bertrice SMALL

v originále FORBIDDEN PLEASURES

vydal Baronet 2006, 2013

zakazane-radosti-2006zakazane-radosti-2013Současnost, USA, VB

Anotace: 

Emily Shannová, úspěšná autorka romantických příběhů, vyměnila soukromý život za kariéru a vystačí si s živou představivostí. Skrývá však šokující tajemství, o kterém neví ani její vydavatel – až ji jednou požádá, aby napsala něco pikantnějšího, smyslnějšího, otevřenějšího a ze života. Emily nezná nikoho, kdo by jí v tom mohl pomoct, kromě svého nového odpovědného redaktora – vysokého, snědého, pohledného Michaela Devlina – který už provokuje její fantazie. Stejně jako Channel – televizní vysílání, v němž si ženy plní své tajné erotické sny. Emily, teď ochotnější než kdykoli předtím, musí Devlina přesvědčit, aby ji zasvětil do všeho, co zná… pokud mají mít její literární představy konečně reálný základ.

Hodnocení:  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Emily se věnují psaní historických romancí a její knížky jsou bestsellery, ale její zkušená redaktorka odchází do důchodu. Na její místo nastupuje Michael Devlin. Ředitelka vydavatelství nemá Michaela zrovna v lásce a rozhodne se mu překazit budoucí kariéru. Emily musí do svých knih přidat víc sexu nebo nedostane smlouvu na další knížky a Michael ji s tím musí pomoci. Emily je považována za druhou B. Cartland, ale neviditelná ruka trhu si žádá erotické čtivo. To přivádí Emily k problému. Nemůže psát podrobněji o sexu, když s nemá žádné reálné zkušenosti. Sice využívá služeb interaktivní televizní stanice – Kanálu (Channel), ale je pořád panna. Naštěstí se může obrátit na svého nového schopného irského redaktora.

Emily není žádná naivní pipka, ale lehce se na ní podepsaly okolnosti jejího početí. Jako obyvatelka malého města se snažila očekávaní místních drben vyvrátit. Michael je atraktivní kus mužského s pověstí sukničkáře, tak proč se s ním neodvázat a nevyzkoušet pár experimentů. Michael není žádný svatoušek, ale některé drby o jeho osobě přehánějí. Do rozkošné Emily se velmi rychle zakouká  a její nová kniha jim jde pěkně od ruky. 😀

Zakázané radosti jsou skoro dvě knížky v jednom. Na jednu stranu je tu erotická romance mezi Emily a Michaelem. K tomu se přidává trocha příběhu z Emiliny knihy o odvážné vévodkyni Caro, která jako Levandule (Červený bedrník v sukni) znepříjemňuje život podporovatelům francouzské revoluce. Scéna, kde si Emily nechává radit v osobním životě od své vlastní fiktivní postavy nemá chybu. Na rozdíl od předchozího dílu jsou Zakázané radosti romance. Ke šťastnému konci se sice hrdinové propracovávají přes postel, ale rozhodně se při tom nenuděj a neunavují ani čtenáře.

Zbývá se jen zamyslet, jestli si Bertrice Small touhle knihou nekompenzovala něco osobního, protože pár narážek na Barbaru Cartland se tam objeví.

(Zdroj anotace vč. obrázku Baronet)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 3,13 (8 x)

Loading...

KOUPIT  E- KNIHU

Dále v sérii:« předchozí část série ...
O autorovi: Kometa (111 článků)

Jsem jedna z pozdějších přírůstků na RČK. Čtu velmi pestrý žánrový mix, ale tady se věnuji recenzím na romance ze současnosti, městskou fantasy a paranormální romance. Občas přihodím i erotiku nebo historickou romanci.


Článek napsala Kometa dne 19.3.2014 v 21:50 a je zařazený do rubriky SMALL Bertrice *Velká Británie *Amerika *Pohádkové a fantasy *Romance ze současnosti *Romány opravdu s hvězdičkou. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*