VŽDY PŘIJDE JARO

Julie GARWOOD

v originále COME THE SPRING

vydalo Oldag 2001

Garwood: Vždy přijde jaroAnotace:

Nejvíce starostí působí své matce Rose poslední z bratrů Claybornů, prudký a vznětlivý Cole. Dlouho není jasné, na které straně zákona si najde své místo. Ke konečnému rozhodnutí ho přivede Daniel Ryan, šerif, jenž v minulosti zasahoval i do osudů jeho bratrů. Oba muži stojí před úkolem vypátrat pachatele řady brutálních přepadení v kraji. Pátrání však komplikuje jedna závažná okolnost: jedinému svědkovi posledního zločinu, krásné mladé ženě, s níž se Ryan postupně sbližuje, hrozí smrtelné nebezpečí. Příběh spravedlivého boje, odplaty i horoucí lásky, která vstoupí do života obou mužů, je plný napětí a přináší řadu překvapivých zvratů.

Hodnocení:  :mrgreen: :mrgreen:

Cole Clayborn je superman divokého západu. Není divu, že se ho šerif Daniel Ryan snaží dostat na stranu zákona a spravedlnosti. Zvolí k tomu ovšem poněkud netradiční způsob, okrade mámu Rose! Ale účel světí prostředky.

A začíná se tu rozbíhat téměř mafiánský příběh, jen se vše děje v době velkých pistolníků a bankovních lupičů. Cole a Daniel mají vypátrat pachatele série brutálních bankovních loupeží. Při  vyšetřování objeví tři ženy, z nichž jedna je korunní svědkyní. Jenže která to je? Žádná se k tomu nechce přiznat. A pak se zas přiznají všechny…

A navíc loupeživý gang nenechává na živu žádné svědky. Není proto pravda, že smrtelné nebezpečí hrozí jen té Ryanově vyvolené. A zrádce je TAK blízko…

Jako kriminální thriller to asi ujde, ale jako romance? Hlavní hrdinové se začnou spolu sbližovat až ve více než dvou třetinách knížky. A protože se na zbývající stránky musí vejít i happyend, šup šup, a jsou v lásce až po uši… Takže romantika téměř na nule.

Dávám knížce hodně nízké hodnocení, i když dle mého soudu jsou ještě horší předchozí tři příběhy bratrů Claybornů. Nicméně jejich ohvězdičkování nebylo na mě. Upřímně považuji celou sérii, až na skvělou Mary Rose, za to nejhorší, co J.G. napsala. A vy teď se mnou pod článkem můžete pomocí hvězdiček souhlasit, a nebo vyjádřit názor úplně jiný 😉 .

(zdroj anotace a obrázku: Oldag)
Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,00 (77 x)
Loading... Dále v sérii:« předchozí část série ...
O autorovi: Renka (512 článků)

To já jsem před lety založila blog Renčina červená knihovna. Jsem administrátorka a zároveň autorka recenzí. Nejraději mám historické romance, nejlépe z regentské Anglie, ale nepohrdnu ani tvrdými skotskými válečníky na bujných ořích. Čtu ale téměř všechno.


Článek napsala Renka dne 10.9.2008 v 8:00 a je zařazený do rubriky GARWOOD Julie *Amerika. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “VŽDY PŘIJDE JARO”

 1. Zuzka podotýká:

  Knížka se mi celkem hezky četla, ale této sérii jsem prostě na chuť nepřišla, asi jde hlavně o prostředí, ve kterém se děj odehrává…
  Nechybělo zde napětí a i zápletka byla celkem dobrá, ale něco mi zde prostě neustále chybělo – Možná, že víc romantiky…
  Knížce dávám tři hvězdičky – Stejně tak, jako celé této sérii…

 2. katja podotýká:

  Aspoň je tam akce a trochu napětí. A opravdu jsem nějakou dobu přemítala, která z těch tří to doopravdy je… (O:

 3. lucischek podotýká:

  mne se tahle knizka libila, nechovam k Mary Rose nejakou naklonost, takze mi tohle neprijde rozhodne horsi … je to jen trochu jine, dost krvave, je tam vic paru …ale celkove rozhodne napinave. Mozna se mi to libi i proto, ze ja rada ctu i Garwoodove „krimi-romance“ z dnesni doby, takze jsem zvykla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*